Split, Dubrovnik and Biograd

Finansowanie

Posted by on wrz 22, 2016 in Uncategorized | 0 comments

Oferujemy Państwu pomoc w budowie montażu finansowego inwestycji. Nasi eksperci monitorują dla klienta wszelkie możliwe źródła finansowania zewnętrznego.

W zależności od terminu i lokalizacji inwestycji jesteśmy w stanie zaproponować dofinansowanie w formie bezzwrotnej dotacji, preferencyjnego kredytu, kredytu komercyjnego z dopłatami do odsetek itp. Chętnie pomożemy także w wyborze oferty ubezpieczenia systemu fotowoltaicznego.

Jeśli obawiacie się Państwo, że finansowanie zewnętrzne to zbyt dużo „papierologii” chętnie zajmiemy się dokumentacją w Państwa imieniu (zarówno na etapie aplikowania, jak i realizacji umowy o dofinansowanie/kredyt).

Z naszych dotychczasowych doświadczeń wiemy, że bardzo ważną kwestią przy ubieganiu się o środki zewnętrzne, jest odpowiednie przygotowanie poszczególnych elementów projektu (np.
diagnozy, zakresu, czasu trwania, kosztów, efektów itp.). Musi być on spójny z kierunkami wydatkowania funduszy określonych w odpowiednich dokumentach programowych, w przeciwnym razie nie będzie miał szans na otrzymanie dofinansowania.

Dlatego też odpowiednie skonstruowanie projektu i dostosowanie go do istniejących możliwości finansowania jest rzeczą kluczową dla powodzenia całego przedsięwzięcia.